Hiszpańska twarda muzyka

Kino, muzyka, literatura, historia, tradycja itp... oczywiście hiszpańskie

Moderator: *mod

Rejmer

Hiszpańska twarda muzyka

śr sty 14, 2004 10:40 am

Znacie może jakieś hiszpańskie zespóły, które grałyby twardą muzykę (metal, gotyk, hardcore)?

Awatar użytkownika
nom-ej-odas
*mod

czw sty 15, 2004 1:29 am

Znam tylko: Baron Rojo,Barricada,Tierra Santa,kiedys byla wytwornia Lapolla Records,oni taki grupki mieli.Chyba kolega Icaro takie klimaty lubi,może on ci pomoze.

Rejmer

czw sty 15, 2004 10:27 am

Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje na ten temat :(

icaro

czw sty 15, 2004 9:13 pm

nomejodas... 8) nie,nie przepadam za takimi klimatami...choc znam pare grup... polecam Hamlet,Sociedad Alkoholika,Aina,niesamowity jest na koncertach(bylem,widzialem) Gothic brak(raczej kupisz plyty w niemczech niz w hiszpanii :cry: ),Reincidentes,Saratoga,Extremoduro,Los Suaves... to najbardziej znane grupy w hiszpanii...mnie sie podobaja w kolejnosci tak,jak napisalem...byc może podrzuce ci jakis link(bezposredni) na mp3.un saludo P.D. naprawde mieszkales w bulgarii tyle lat? ja bylem tam kiedys z kumplem...warna...mile wspomnienia...i jakie dziewczyny!!!maja naprawde czarne oczy!! tego sie nie spotyka w hiszpanii ... escuchando natascha atlas"marifnaash"

Rejmer

pt sty 16, 2004 11:06 am

Będę wdzięczny za link do MP3. Chętnie posłucham coś nowego.

Jestem w połowie Bułgarem (moja mam jest Bułgarką) i naprawdę spędziłem 15 lat w Bułgarii. Mieszkałem w Płowdiw (drugie co do wielkości miasto w Bułgarii). Gdyby się ktoś wybierał do Bułgarii, to gorąco polecam! Piękne miasto, mnóstwo do zwiedzania i jest strasznie tanio (piwo w dobrej knajpie kosztuje 2 PLN).

Rejmer

pn sty 19, 2004 6:32 pm

Dzięki Icaro, za info i linki. Sociedad Alkoholika i Stereoskop są zajebiste! 8)

Rejmer

wt sty 20, 2004 1:02 pm

Icaro, a co powiesz o Onirea? Słychałeś ich?

Wróć do „Kultura”