ay q aser herrores

Kino, muzyka, literatura, historia, tradycja itp... oczywiście hiszpańskie

Moderator: *mod

Awatar użytkownika
Polaco
l i t e r a t o

ay q aser herrores

czw paź 11, 2012 6:43 am

Przeczytalem to i nie wiem czy to jest jakis zart

Ha dejado de perder el tiempo hablando por el móvil y el ordenador, lo cual preocupa sobremanera a sus padres. «Nos tememos lo peor», manifiestan sus progenitores, «como no tiene nada que hacer se pasa el día estudiando y a este paso va a mejorar su nivel académico. Nosotros le decimos que vaya al centro comercial, a fumar y a perder el tiempo, pero no hay manera ¿Cómo va a hacer amigos con esta actitud? Es un círculo vicioso

8O

Co o tym myslicie ?

Awatar użytkownika
Polaco
l i t e r a t o

pt paź 12, 2012 5:38 am

Oczywiscie to jest wszystko wymyslone, ale widocznie nikogo to nie zainteresowalo tutaj :lol: :twisted:

Cauliflowerpl
l i t e r a t o

pt paź 12, 2012 9:20 am

Mnie zainteresowało :D Nawet w to uwierzyłam, bo ostatnio coraz dziwniejsze rzeczy czytam. Nawet napisałam co o tym myślę, używając wielu epitetów, bowiem z cierpliwością do kretynizmu u mnie ostatnio krucho.

A potem mi agresor minął, agresywność zero.
A potem dowiedziałam się, że to bzdura :lol:
To miło, że wśród wielu absurdów, które mnie ostatnio otaczają, przynajmniej to jest wymyślone :?

Awatar użytkownika
Polaco
l i t e r a t o

pt paź 12, 2012 7:18 pm

Gdyby tu bylo tylko jedno disparate to jeszcze by mozna bylo uwierzyc ale zdecydowanie przesadzili ;)

Wróć do „Kultura”