Fiesta Tecno!!!!

Kino, muzyka, literatura, historia, tradycja itp... oczywiście hiszpańskie

Moderator: *mod

"farlopero"

Fiesta Tecno!!!!

czw lip 03, 2003 9:57 pm

Ci ktorzy lubia dobry rytm nie powinni zapomniec o 19 lipcu na GROOVEPARADE !!! Najslynniejsza na polwyspie dyskoteka "Florida 135" organizuje kolejne spotkanie na Monegros (Fraga).To jedyna dyskoteka w Hiszpanii (nie liczac dyskotek na Ibizie)ktora ma swoje stale miejsce w muzycznych pismach angielskich!!!!! Jesli chcesz przezyc cos niepowtarzalnego przyjedz!! http://www.thegrooveparade.com/2003/intro.html artysci :http://www.thegrooveparade.com/2003/artistas01.html Nie zapomnij o twoich banknotach euro ktore wedlug ostatnich doniesien zawieraja najwieksza ilosc resztek "farlopa" z calej UNII !!! Oprocz Tecno kilka hiszpanskich gwiazd hip-hopu !!

[email protected]

czw lip 24, 2003 4:12 pm

Hi!
Bylam pare dni temu w Marbelli i ku mojemu zdziwieniu nigdzie nie graja Hip Hop ,Reage itd, gdzie kolwiek poszlam lecial rock i tehno,czy Hip hop nie jest w Hiszpanii na topie?.Ja mieszkam w Berlinie(jeszcze)pisze jeszcze bo niedlugo przenosze sie do Hiszpanii,w niemczech slyszy sie przede wszysztkim hip hop.Stary Rock jest ok ,ale bede chyba jedyna ktora bedzie sluchac innej muzyki :?
Dzieki [email protected]

icaro

czw lip 24, 2003 9:48 pm

[email protected] pisze:Hi!
Bylam pare dni temu w Marbelli i ku mojemu zdziwieniu nigdzie nie graja Hip Hop ,Reage itd, gdzie kolwiek poszlam lecial rock i tehno,czy Hip hop nie jest w Hiszpanii na topie?.Ja mieszkam w Berlinie(jeszcze)pisze jeszcze bo niedlugo przenosze sie do Hiszpanii,w niemczech slyszy sie przede wszysztkim hip hop.Stary Rock jest ok ,ale bede chyba jedyna ktora bedzie sluchac innej muzyki :?
Dzieki [email protected]
slucha sie tej muzyki,choc rzeczywiscie nie jest to najbardziej popularny gatunek(spain is different...) zobacz moj post pop&rock po hiszpansku .saludos . jo,berlin... la ciudad que me embrujo...

maciej

pt lip 25, 2003 3:23 pm

[/quote] slucha sie tej muzyki,choc rzeczywiscie nie jest to najbardziej popularny gatunek(spain is different...) zobacz moj post pop&rock po hiszpansku .saludos . jo,berlin... la ciudad que me embrujo...[/quote]

Chyba, że przerobiony na własną modłę, vide znakomity hip-hop-flamenco Ojos de Brujo. Czy oni są bardzo popularni w Hiszpanii ? wystepowali chyba w tym roku na festiwalu w Roskilde, a to już o czymś świadczy ....

[email protected]

pt lip 25, 2003 7:52 pm

Hi :P
Znalazlam fajna stronke z muzyka, polecam wszystkim :www.emule.de.
co prawda po niemiecku,ale mozna znalesc muzyke z calego swiata,ostatnio nawet grecka muzyke tam sciagalam,filmy i video
pozrawiam [email protected]

[email protected]

ndz lip 27, 2003 11:01 am

Hejka! :P
sciagnelam sobie z emule Ojos de Brujo fajnie graja !

icaro

wt lip 29, 2003 10:56 pm

[email protected] pisze:Hi :P
Znalazlam fajna stronke z muzyka, polecam wszystkim :www.emule.de.
co prawda po niemiecku,ale mozna znalesc muzyke z calego swiata,ostatnio nawet grecka muzyke tam sciagalam,filmy i video
pozrawiam [email protected]
je,je,je... la mulita jest tu znana od dawna!!! jedna z wersji jest zreszta zrobiona przez hiszpana z malaga... patrz : http://www.emule-project.net/index.php?s=downloads i dwadziescia (po hiszpansku ) innych... program blubster lub filetopia (inne p2p) tez jest stworzony przez hiszpana...

MAREK706

pn wrz 29, 2003 5:12 am

[email protected] pisze:Hi!
Dzieki [email protected]

POSZUKAJ TAKICH WYKONAWCOW JAK JUNIOR LUB MALA RODRIGEZ
POZDRAWIAM :arrow:

Wróć do „Kultura”