ochrona domu, napadówka - koszt

PodGrupa Forum dot. informacji "innych", ale związanych z Hiszpanią.

Moderator: *mod

kasiaandalucia
n o v a t o

ochrona domu, napadówka - koszt

czw wrz 17, 2015 6:54 pm

Witam. w Moim sąsiedztwie słychać coraz częściej o napadach rabunkowych. Chcę mieć system alarmowy w domu, napadówkę. Jaki jest koszt i jaką firmę polecacie? Security Direct jest podobno dobry. Wiem że cena zależy od tego co wybiorę ale nie mam pojęcia w jakim przedziale cenowym to wogóle się znajduje. Możecie mi pomóc? chodzi o rejon estepona/marbella. dom w zabudowie szeregowej

Mahou
c o n t e r t u l i o

Re: ochrona domu, napadówka - koszt

ndz wrz 20, 2015 10:43 am

kasiaandalucia pisze:Witam. w Moim sąsiedztwie słychać coraz częściej o napadach rabunkowych. Chcę mieć system alarmowy w domu, napadówkę. Jaki jest koszt i jaką firmę polecacie? Security Direct jest podobno dobry. Wiem że cena zależy od tego co wybiorę ale nie mam pojęcia w jakim przedziale cenowym to wogóle się znajduje. Możecie mi pomóc? chodzi o rejon estepona/marbella. dom w zabudowie szeregowej

On Line Control S.L - Firma z Marbelli, ktora zdecydowanie moge polecic.. Kontakt Carlos, movil 628 551 109

ala 51
n o v a t o

wt lis 17, 2015 11:55 am

nosze się z zamiarem kupna domu czy możesz się podzielić ze mną doswiadczeniem.dac jakieś przydatne rady z jakich bior najlepiej korzystać na co zwrócić uwagę żeby nie wpędzić się w klopoty no i czy formalności są bardzo skomplikowane.od czego zaczac

Awatar użytkownika
ikxio
"c e r v a n t e s"

wt lis 17, 2015 12:12 pm

kazda firma ubezpieczeniowa jak ubezpeczasz dom wskaze ci z kim pracuja - koszt zalezy od rodzaju uslugi - najtanszy to chyba sie zmiesci w 30 euro miesiecznie - ale jak nie masz zwierzaka w domu bo opiera sie na wykrywaczach ruchu.

Wróć do „Inne”