Internet mobilny potrzeby na miesiąc

PodGrupa Forum dot. spraw turystyki, podróżowania i zwiedzania Hiszpanii.

Moderator: *mod

Jakub_S
n o v a t o

Internet mobilny potrzeby na miesiąc

pn mar 18, 2013 2:34 pm

Wybieram się na miesiąc do Hiszpanii. Będę mieszkał prawdopodobnie w Cape Palos obok Kartageny i potrzebuje internet do pracy. Mam prośbę do rezydentów - polećcie mi proszę internet mobilny. Chodzi mi o firmę i nazwę planu oraz jeśli ktoś mieszka w pobliżu to jaka jest siła sygnału/prędkość internetu sieci tam działających. Znalazłem w wątku sprzed 3 lat (http://www.hiszpania-online.com/phpBB2/ ... ht=mobilny) opisy poszczególnych planów - mam nadzieje, że zmieniły się zarówno limity (potrzebuje średnio 500mb dziennie) jak i dostęp do VOIP co było wówczas z jakiś względów blokowane.
Czytałem też tutaj na forum, że aby kupić kartę prepaid muszę okazać dokument. Czy jako obcokrajowiec bez NIE kupię taką kartę?

Abcn
l i t e r a t o
Lokalizacja: BCN-CAT-ESP-eu-planeta Ziemia..., w Polsce Minsk Maz

pn mar 25, 2013 11:58 pm

ile dziennie ?
jeśli 500 M /dz to mobilny będzie Cię drogo kosztował (30x10 euro),
może jest jakaś inna możliwość? wifi miejskie ? ?

a, do rejestracji numeru prepago wystarczy paszport, d.o. itp

skara
"c e r v a n t e s"
Kontaktowanie:

Re: Internet mobilny potrzeby na miesiąc

wt mar 26, 2013 11:10 am

Jakub_S pisze:Wybieram się na miesiąc do Hiszpanii. Będę mieszkał prawdopodobnie w Cape Palos obok Kartageny i potrzebuje internet do pracy.

Abcn pomoże Ci bardziej w kwestiach technicznych, ale póki nie załatwisz w internecie to na pewno złapiesz wi-fi w knajpach tuż przy wjeździe do Cabo de Palos (od strony La Mangi). To te obok Mercadony. W porcie też niektóre restauracje mają więc jakby co to taki całkiem odcięty nie będziesz.

Awatar użytkownika
ikxio
"c e r v a n t e s"

wt mar 26, 2013 7:33 pm

skara ja walcze z netem z polskim draniem i chyba nie wygram, lepiej mi bylo z padnieta nawigacjai butelka becherowki niz musibyciem jakos zyje

skara
"c e r v a n t e s"
Kontaktowanie:

wt mar 26, 2013 9:28 pm

ikxio pisze:skara ja walcze z netem z polskim draniem i chyba nie wygram, lepiej mi bylo z padnieta nawigacjai butelka becherowki niz musibyciem jakos zyje

Wróciłaś? Bardzo się cieszę! ¡Bienvenida a casa!

Awatar użytkownika
ikxio
"c e r v a n t e s"

śr mar 27, 2013 3:39 pm

skara wrocilam, po drodze uzylam jak pies w studni, wichura, sniezyca i sciana deszczu . dobrze, ze kierowca, który robil mi przeprowadzke byl naprawde sympatyczny bo zabralam z domu rodowe dobra - nie dam tego mojej cioci i jej corkom - wole oddac na glodne koty. ale wracajac do tematu - net mi chodzi z szybkoscia swiatla, nawigacje kupilismy we Francji - podobno za pol ceny bo ja sie na tym nie znam, przewietrzylam mozg i wiekanoc spedze na pudlach, plazy i u sasiadow, Mrunia przetrwala droge i czuje sie u siebie

alutka9
n o v a t o

śr lip 17, 2013 9:20 am

witam
ja podobnie jak w temacie,potrzebuje dostepu do internetu na moich wakacjach,ale to może byc raz n dwa trzy dni,wiec wystarczy mi wifi ogolnodostepne.bedziemy stacjonowac na Orihuela Costa kolo Torrevieja.prosze o podpowiedz gdzie moge zlapac siec w tych okolicach.

Neo
c o n t e r t u l i o

pn paź 07, 2013 11:13 pm

Nie zagladalem tu ale moglbym pomoc
Mam do dyspozycji modem na USB i karte Vodafone a działa to tak ze.
Ladujesz sobie za XX masz do wyboru 4 pakiety i np. pakiet na 30 dni w tym 2 GB do pobrania 37 euro brutto. Jak wykorzystasz odcinają. U mnie smigał, dawal rade.

Wróć do „Turystyka”