jaka jest pogoda na Costa Brava w lutym?

PodGrupa Forum dot. spraw turystyki, podróżowania i zwiedzania Hiszpanii.

Moderator: *mod

Susanita

jaka jest pogoda na Costa Brava w lutym?

czw gru 25, 2003 8:22 pm

Mam takie drobne, aczkolwiek istotne pytanko - jaka jest (mas o menos) pogoda na Costa Brava w lutym? Raczej zimno, czy raczej nieco cieplej? Idzie wytrzymać w wiosennej kurtce? Pytam bo kompletuję garderobę na wyjazd i nie bardzo się jeszcze orientuję w temacie... :D

loco

pt gru 26, 2003 9:52 pm

Jedziesz w lutym?
Kondolencje...:-)
Pzdr.

Artur

pn gru 29, 2003 1:49 pm

Wez grubsze ubranie, szczegolnie przeciwdeszczowe :arrow: nie parasol, bo Ci go wyrwie z reki i polamie, tylko cos dobrego na deszcz. I dolaczam sie do kondolencji :lol: :mrgreen:

STYRO

pn gru 29, 2003 5:38 pm

Wyrazy wspolczucia rowniez.... Susanita a może na Kanary? hehehe

fresa

wt gru 30, 2003 10:15 am

Oj, nie dobijajcie dziewczyny, ja byłam w lutym zeszlego roku i pogoda wcale nie byla taka zła, słoneczko przez cały tydzien, a że zimno........
bużka

Artur

wt gru 30, 2003 12:39 pm

Wcale nie dobijamy tylko ostrzegamy. Trzeba byc przygotowanym na tramontane (wichure) i deszcze :twisted: :lol:
:mrgreen:

Susanita

wt gru 30, 2003 7:39 pm

Eee... Nie róbcie ze mnie takiej niemoty :D . Ja jestem harcerka to tak od razu nie zginę :wink: . Nawet nie macie pojęcia jak ja się ciesze, że mam szansę pojechać, a co się tyczy pogody to we'll wait and see. Jak to mi dzisiaj kumpelka powiedziała - no risk no fun :wink: . Jakos przeżyję.. Swoją drogą, ciekawe jak wy przeżyjecie sylwestrową imprezę (oby jak najciekawiej, czego wam szczerze życzę :D )

Susanita

wt gru 30, 2003 7:46 pm

Dzielna wojowniczka Fresa 3ma fason i dba o dobre imię wojowniczki Susy - za co ta druga bardzo dziękuje :).

P.D. Fresa, wiesz o czym myślę? Nie, nie o "Sudeste" ^__^.. O przedwczoraj :lol: :lol: :lol:

espana81
n o v a t o

Re: jaka jest pogoda na Costa Brava w lutym?

wt cze 19, 2018 12:55 pm

Wróć do „Turystyka”