Przeprowadzka

PodGrupa Forum dot. spraw pracy i emigracji w Hiszpanii.

Moderator: *mod

Targowica
n o v a t o

Przeprowadzka

pn paź 02, 2017 10:33 pm

Witam wszystkich mam na imię Karol i mam 37 lat wraz z żoną i dzieckiem chcemy przeprowadzić się z zawsze deszczowej Irlandii do zawsze słonecznej hiszpanii :D po 15 latach ciągłego deszczu postanowilismy zacząć uczyć się hiszpańskiego i w przyszłym roku się przenieść. Żona jest na wychowawczym, córka ma 10 miesięcy, ja jestem operatorem tokarki cnc i chciałem was zapytać gdzie najlepiej celowac w poszukiwaniu pracy w fabryce? Myślimy o Madrycie lub Walencji. Dajemy sobie rok na znalezienie roboty na miejscu chyba że znajdę wcześniej, przed wyjazdem. Jak wygląda sprawa z żłobkiem lub przedszkolem?
Trzeba za to płacić? W Irlandii są bardzo drogie, praktycznie cała jedna pensja idzie na przedszkole, żona przed ciąża pracowała w aptece jako technik farmacji, po znalezieniu żłobka żona chce uczyć angielskiego tak na poczatek :D później się zobaczy. Pozdrawiam i proszę o jakieś rady :D

Awatar użytkownika
yamaha
c o n t e r t u l i o

Re: Przeprowadzka

sob paź 07, 2017 11:18 am

Poczekaj chwilkę ,zaraz znajdą się "fachofffcy " oni Ci na pewno "szczerze" doradzą.
A tak bez złośliwości.Szukaj porad ale nie na tym forum.Dobra rada.Tutaj znajdziesz zgorzkniałych nieudaczników.Jest jeszcze PW.Pozdrawiam

Wróć do „Praca i emigracja”