Praca w firmie transferowej?

PodGrupa Forum dot. spraw pracy i emigracji w Hiszpanii.

Moderator: *mod

Maat9030
n o v a t o

Praca w firmie transferowej?

pt lip 29, 2016 1:06 pm

Witam serdecznie.
Po paru latach w uk postanowiłem coś zmienić, i tak oto wróciłem do Polski, heh co też mnie jednak nie usatysfakcjonowało, od wielu lat marzy mi się Hiszpania, i dlatego w przeciągu kilku miesięcy chcę wyjechać. Mam pytanko w związku z tym, zależy mi na zatrudnieniu się w firmie transferowej - przewóz osób z lotnisk do hoteli, i mam do was pytanko w związku z tym czy znacie / kojażycie jakieś firmy transferowe na terenie hiszpanii, może sami korzystaliście z usług jakiejś??

Awatar użytkownika
ikxio
"c e r v a n t e s"

pt lip 29, 2016 3:00 pm

Taksowki, autobusy. Tam gdzie jest to metro.
Teraz nie bedzie mozna wykluczc blablacar.
Jak szukasz pracy zwiazanej z transportem to duze firmy przewozowe - ale tam kokosow nie ma a bez hiszpańskiego trud o lub wypozyczalnie samochodow o zasiegu miedzynarodowym

Maat9030
n o v a t o

wt sie 02, 2016 12:49 pm

Zależy mi właśnie na firmach transferowych, tj przewóz osób z lotnisk do hoteli i na odwrót niestety nie wiem jak to wszytsko wygląda w Hiszpanii, znam jedynie rynek Brytyjski który w tym temacie jest bardzo rozwinięty, kojarzysz może choćby z nazw jakieś firmy ? Czy w ogóle w Hiszpanii popularne są takie usługi czy raczej ludzie korzystają częsciej z blabla car lub poprostu wynajmują samochody na siebie ?

Wróć do „Praca i emigracja”