Jacy jestesmy w oczach hiszpanow ?

Sport, kuchnia, humor

Moderator: *mod

delikwenta

pn maja 23, 2011 11:56 am

każda kultura jest inna i tego się nie zmieni. Hiszpani mają poprostu więcej słońa i są z tego powodu bardziej optymistycznie nastawieni do życia. Narzekać - owszem narzekamy ..czasami aż do przesady ale każdy ma tam swoje słabe chwile..

witek77X
n o v a t o

Re: Jacy jestesmy w oczach hiszpanow ?

śr sie 30, 2017 9:23 am

pewnie tak naprawde mysla co my o ukraincach u nas tylko glosno tego nie mowia

wawrinka
n o v a t o
Kontaktowanie:

pn lis 27, 2017 2:42 pm

Bardzo ciekawy filmik w temacie :) https://www.youtube.com/watch?v=qFQHFtChtzE

Getapme
n o v a t o
Kontaktowanie:

Re:

czw maja 17, 2018 10:37 am

martyna_bra pisze:co mysla o nas Hiszpanie? Tego nie jestem pewna, wiem, jedynie co mowia :) uwazaja, ze jestesmy chlodni w pierwszym kontakcie (potem okazuje sie, ze jestesmy otwarci, gdy kogos poznamy)- stwarzamy dystans przez podanie reki a nie uscisk(po prostu nie są do tego przyzwyczajeni); jestesmy goscinni ( choc nie wiedza jak odmawiac naszej wszechobecnej HERBACIE i kawie przypominajacej rozmiarom ich 5); za malo sie usmiechamy, szczegolnie to widac w komunikacji miejskiej; pijemy duzo w ciagu weekendow ( bo po wielu dyskusjach uznalismy, ze oni pija wiecej w ciagu tygodnia); mamy piekna przyrode (lasy!!!), kobiety maja piekne oczy (chodzi o kolor). aaa, alyszalam rowniez, ze podziwiaja nasza zdolnosc do jezykow obcych i pracowitosc, a takze ze troche przypominamy swoja obowiazkowoscia i terminowoscia Niemcow :) ale to chyba w porownaniu z poczuciem punktualnosci Hiszpanow :P
To by bylo chyba tyle :) z kazdym dniem dowiaduje sie wiecej :)

To samo słyszałam od Hiszpanów :)

warchlewski99
n o v a t o

czw sie 23, 2018 12:30 pm

Moim zdaniem to widzenie świata w czarnych barwach się nasila w momencie w którym jesteśmy daleko od bliskich. Dlatego jesli kogoś łapie dół, wystarczy poszukać pomocy u specjalistów. Czasy się zmieniają, co oznacza, że coraz większa liczba osób decyduje się na wyjazd poza granice kraju w poszukiwaniu pracy. Jeśli ktoś szuka dobrego psychologa, to(...) będą w stanie pomóc. To grupach fachowców, którzy są dostępni zawsze i wszędzie i pomogą każdemu w potrzebie.

byronCag
n o v a t o
Kontaktowanie:

Jacy jestesmy w oczach hiszpanow

pn maja 13, 2019 3:15 pm

i co w zwiazku z tym?

Zapomniales chyba zacytowac pozostala czesc artyklulu, ktora wedlug mnie jest jak najbardziej ok i nikomu w zaden sposob nie ubliza.
Nie wyrywaj slow z kontekstu, tylko po to, zeby cos napisac.

Wróć do „Rozrywka”