Konto bankowe

PodGrupa Forum dot. spraw pracy i emigracji w Hiszpanii.

Moderator: *mod

Pawlo
n o v a t o

Konto bankowe

czw cze 14, 2018 3:23 pm

Witajcie, mam w planach przeprowadzkę do Hiszpanii i muszę mieć konto w banku. Jaki bank polecacie? Chodzi żeby łatwo dogadać się po angielsku. Dziekuje za podpowiedzi.

Awatar użytkownika
yamaha
c o n t e r t u l i o

Re: Konto bankowe

czw cze 28, 2018 2:09 pm

Nie musisz mieć banku w Hiszpanii , chyba że zamierzasz tu pracować legalnie. Nie polecam żadnego bo wszystkie banki o "dupę" roztrzaś. Wszystkie złodziejskie ,bez róznicy, pracuję dla siebie ,nie dla klienta. Więc polecam pierwszy lepszy :( .
A po angielsku dogadasz się wszędzie.
Pozdrawiam.

Matias
n o v a t o

sob lip 14, 2018 2:20 pm

Witaj Pawlo, Pytasz czy potrzebne jest konto bankowe, odpowiedź jest prosta, to zależy czy zamierzasz kupić własne mieszkanie, czy tylko wynajmować. Jeżeli to pierwsze to bez konta w banku nic nie załatwisz , bo wszystkie płatności załatwia za Ciebie bank. Nie mogę Ci nic doradzić bo sam szukam banku, który pobiera najmniejszą prowizję. Obecnie mam konto w Sabadel, ale szukam innego bo sama prowizja za posiadanie konta to 10 euro miesięcznie. Jeżeli ktoś ma większą wiedzę to proszę podpowiedzcie na to samo pytanie. :P Matias

Matias
n o v a t o

sob lip 14, 2018 2:30 pm

Witaj Pawlo, Pytasz czy potrzebne jest konto bankowe, odpowiedź jest prosta, to zależy czy zamierzasz kupić własne mieszkanie, czy tylko wynajmować. Jeżeli to pierwsze to bez konta w banku nic nie załatwisz , bo wszystkie płatności załatwia za Ciebie bank. Nie mogę Ci nic doradzić bo sam szukam banku, który pobiera najmniejszą prowizję. Obecnie mam konto w Sabadel, ale szukam innego bo sama prowizja za posiadanie konta to 10 euro miesięcznie. Jeżeli ktoś ma większą wiedzę to proszę podpowiedzcie na to samo pytanie. :P Matias

Awatar użytkownika
yamaha
c o n t e r t u l i o

sob lip 14, 2018 7:23 pm

No cóż , myślę że mam większą wiedzę albo "inszą na pewno" ale powiedziałem sobie że uczeń nie może być lepszy od mistrza więc głosu już nie zabiorę.

Wróć do „Praca i emigracja”