Gdzie najlepiej wymienić euro na złotówki ?

PodGrupa Forum dot. spraw pracy i emigracji w Hiszpanii.

Moderator: *mod

Tommekk

Gdzie najlepiej wymienić euro na złotówki ?

czw lis 15, 2012 8:31 pm

witam,
jadę niedługo do Polski na święta i będę chciał zostać tam troszkę dłużej, proszę o informacje gdzie teraz najlepiej wymienić euro, póki co wymieniałem w kantorach przy granicy bo było ich zawsze kilka i można było nieźle utargować ale z tego co teraz widzę to powstały kantory internetowe i mają całkiem niezłe kursy np. patrząc na porównywarce kantorów internetowych , kantory online są podobno na fali ale co Wy myślicie i czy są one bezpieczne?

mam konto w Santander i ten bank jest już w Polsce osobno i chyba też wbk jest traktowane jako Santander, przelewał ktoś z Santander do jakiegoś kantoru?

proszę o pomoc, mam kilka tys. euro do wymiany

Tomek

Awatar użytkownika
kowal110
t í m i d o

sob lis 17, 2012 11:41 pm

1/ zostaw na swoim rachunku bankowym w Hiszpani i plac karta
MasterCard /nie VISA/ - najlepszy przelicznik. /sredni bankowy/.
2/ Nie wybieraj gotowki w bankomatach - placisz prowizje.
3/ Wez ze soba troche gotowki - na wszelki wypadek.

Jezeli masz >niz 20.000 - mozesz negocjowac kurs w banku, ale najpierw przejdz sie po kantorach /nie na granicy -najgorsze przeliczniki/, ale są to groszowe sprawy.

HenrykJanik
n o v a t o

Re: Gdzie najlepiej wymienić euro na złotówki ?

śr lis 08, 2017 10:25 pm

Popatrz sobie gdzie jakie kursy są. Ja kilka razy korzystałem ze strony regulamin i nie narzekam. Wszystko sprawnie, szybko, no i z tego co wtedy pamietam to kursy mieli okej. A na pewno wyzsze niz u nas w miescie w stacjonarnym kantorze.

Awatar użytkownika
yamaha
c o n t e r t u l i o

ndz lis 12, 2017 12:28 pm

No muszę powiedzieć że masz niesamowity problem. Na prawdę nie wiem jak można to rozwiązać.A tak poważnie.
Przede wszystkim wymiana na granicy to najgorsze co można zrobić.Jedz chłopie w środek kraju i poszukaj najlepszego kantoru w swoim regionie.Przy kilku tysiącach na pewno dostaniesz więcej jak na " tabeli ". Nigdy nie wymieniaj w żadnym BANKU.

walczakowa
n o v a t o

śr maja 30, 2018 10:26 am

Najkorzystniej to chyba będzie w kantorze internetowym.

Wróć do „Praca i emigracja”