Hiszpania-online.com :: Forum
Forum Hiszpania-online.com
Polski portal o Hiszpanii

FAQFAQ  RulesRegulamin   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicyGrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szukaj hoteli w Hiszpaniihotelcalculator.com

od:
noce
osób
pokój
Agencje pośrednictwa do pracy za granicą (legalne)
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hiszpania-online.com Strona Główna -> Praca i emigracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dagusia
Gość

PostWysłany: Nie Sty 04, 2004 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej kochani.
może już za jakis miesiac bedzie mozna mnie dodac,a raczej moje biuro posrednictwa pracy na ta ciemna liste:-)
A serio mowiac,wzielam sie w karby i chce pomoc z bezrobociem ludziom z mojego wojewodztwa i otwieram biuro.Bedzie posrednictwo pracy na Hiszpanie i Holandie.Wlasnie latam jak zakrecona,lokal,meble,sprzet etc....
Oczywiscie moje biuro ma pozwolenie mISNISTERSTWA pRACY.
No jak już sie zadomowie i bedzie oficjalnie otwarte to podam namiary,może ktos sie zainteresuje.A poza tym bede starala sie na bierzaco pisac tu o ofertach jakie posiadam.
Pozdrawiam serdecznie.
Trzymajcie w kciuki aby mi sie udalo.
Pa...
Powrót do góry
loco
Gość

PostWysłany: Nie Sty 04, 2004 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dagusia napisał:
Hej kochani.
może już za jakis miesiac bedzie mozna mnie dodac,a raczej moje biuro posrednictwa pracy na ta ciemna liste:-)
A serio mowiac,wzielam sie w karby i chce pomoc z bezrobociem ludziom z mojego wojewodztwa i otwieram biuro.Bedzie posrednictwo pracy na Hiszpanie i Holandie.Wlasnie latam jak zakrecona,lokal,meble,sprzet etc....
No jak już sie zadomowie i bedzie oficjalnie otwarte to podam namiary,może ktos sie zainteresuje.A poza tym bede starala sie na bierzaco pisac tu o ofertach jakie posiadam.
Pozdrawiam serdecznie.
Pa...

Czy będziesz ponosiła odpowiedzialność za podawane oferty? Smile
Pzdr.
Powrót do góry
Dagusia
Gość

PostWysłany: Pon Sty 05, 2004 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak bede ponosila odpowiedzialnosc,bo to nie bedzie praca na czarno tylko wszystko legalnie.Nie mieszalabym sie w takie sprawy bo wiem jak jest sama 6 lat mieszkalam w Hiszpanii i znam ten temat od podszewki.
Pozdrawiam
Powrót do góry
conrad
Gość

PostWysłany: Pią Sty 09, 2004 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc! chyba musimy sie Dagusiu skontaktowac. Conrad
Powrót do góry
loco
"c e r v a n t e s"

PostWysłany: Sob Sty 10, 2004 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dagusia napisał:
Tak bede ponosila odpowiedzialnosc,

No to szybko zwiniesz interes....
Pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dagusia
Gość

PostWysłany: Sob Sty 10, 2004 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loco widze ze jestes pesymista.I jak nie jestes w temacie to nie mow co bede robila a czego nie.
Tak sie sklada ze moje biuro jest jedyne ktore ma zezwolenie Ministerstwa Pracy,jesli chodzi o prace w Hiszpanii.Poszukaj sobie na stronie gov.
I tak sie sklada,ze wspolpracuje z Madrycka Oficina de trabajo temporal.Wiec oni mi szukaja pracodawcow,a chodzi tylko o rolnictwo.Ludzie ktorzy beda wyjezdzac,beda mieli tez mozliwosc szybkiego kuru jezyka z koncowym egzaminem.Bez tego nie wyjada.
Wiec jak widzisz nie ma nic na czarno,bo kazdy wyjezdza do pracy z wiza.
Pozdrawiam....
Powrót do góry
loco
"c e r v a n t e s"

PostWysłany: Sob Sty 10, 2004 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę, to jednak nie będziesz ponosiła odpowiedzialności za przekazywane oferty. W takim wypadku szybko i duzo zarobisz, czego Ci gratuluję.
Pzdr.
Powrót do góry
RENATA
Gość

PostWysłany: Nie Sty 11, 2004 3:27 pm    Temat postu: HISZPANIA Odpowiedz z cytatem

Dagusia napisał:
Hej kochani.
Pozdrawiam serdecznie.
Pa...

CZESC
JESLI RZECZYWISCIE JEST TAK JAK PISZESZ TO JESTEM POWAZNIE ZAINTERESOWANA ALE WSPOLPRACA Z TOBA POSIADM WLASNA DZIAL OD 7 LAT I CHCE JA ROZSZARZYC I POSREDNICTWO PRACY BAZROBOCIE OGROMNE LUDZI CHETNYCH PELNO W ZESZLYM ROKU KONTAKTOWAŁAM SIE Z FIRMO emmawork CZEKAM NA ODPOWIEDZ Z TWOJEJ STRONY ALE TYKO WTEDY JESLI RZECZYWISCIE DZIALASZ LEGALNIE I PONOSISZ ODPOWIEDZIALNOSC ZA SWOJE OFETY

POWODZENIA
Powrót do góry
Dagusia
Gość

PostWysłany: Czw Sty 15, 2004 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Renato.
Po pierwsze nie krzycz.Po drugie ty mnie chyba nie zrozumialas.Ja ne potrzebuje kontaktow z Emmawork,czy jak jej tam.
Powiedzialam,a raczej napisalam czarno na bialym.Ja mam podpisana umowe z Oficina de trabajo temporal na wyszukiwanie mi pracodawcow,i zaznacze jest to rolnictwo tylko i wylacznie,jak na razie.Wiec nie wiem czy wiesz na czym to polega,ale ich zarobek polega na wyszukaniu mi odpowiednich pracodawcow i do tego wiarygodnych.Bo to oni beda wysylali gotowe kontrakty już do mnie.Odemnie luidzie wyjezdzaja z wbita wiza.Ja nie moge sobie pozwolic na otwarcie biura jawnego w miescie i potem ludzi nabijac w butelke.Ja za to wszystko place podatki i cala reszte.Wiec pomysl co ja bym miala z tego za intyeres????
Pozdrawiam wszystkich...
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Sty 15, 2004 4:11 pm    Temat postu: Rafa Odpowiedz z cytatem

Czytalem,ze nastapily jakies zmiany w zatrudnianiu polakow do pracy sezonowej. Znajde ten artykul i napisze wieczorem.
Powrót do góry
icaro
Gość

PostWysłany: Czw Sty 15, 2004 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dagusia napisał:

I tak sie sklada,ze wspolpracuje z Madrycka Oficina de trabajo temporal.Wiec oni mi szukaja pracodawcow,a chodzi tylko o rolnictwo.Ludzie ktorzy beda wyjezdzac,beda mieli tez mozliwosc szybkiego kuru jezyka z koncowym egzaminem.Bez tego nie wyjada.
Wiec jak widzisz nie ma nic na czarno,bo kazdy wyjezdza do pracy z wiza.
Pozdrawiam....
czyli masz do dyspozycji 1616 miejsc pracy na cala hiszpanie...pamietaj jednak ze mamy pierwszenstwo tak jak rumunia,santo domingo,marruecos,ecuador,bulgaria,colombia w otrzymaniu pracy :
6. Las ofertas de empleo realizadas a través
del contingente se orientarán preferentemente
hacia los países con los que España haya firmado
acuerdos sobre regulación de flujos sin perjuicio
de la posibilidad de realizar ofertas de empleo nominativas
a través de este procedimiento en las condiciones
que se determinen. un saludo
Powrót do góry
loco
"c e r v a n t e s"

PostWysłany: Czw Sty 15, 2004 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem WSZYSTKIE biura pośrednictwa pracy ( rządowe i prywatne) to jedna wielka lipa i przekręt.
Wszyscy po kolei biorą kasę, a nikt nie ponosi odpowiedzialności za rzetelność przekazywanej oferty i wywiązanie się pracodawcy z umowy o pracę.
To tak, jak z pośrednictwem wynajmu mieszkań - obławia się tylko pośrednik, płacze tylko potencjalny najemca.
I tyle...
Powrót do góry
Rafa
Gość

PostWysłany: Pią Sty 16, 2004 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazlem ten artykul. Cyt.: Los polacos no necesitaran visado para trabajar en Espana si es por menos de 180 dias, segun el Acuerdo del Consejo de Ministros para 2004.
Powrót do góry
STYRO
Gość

PostWysłany: Pią Sty 16, 2004 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafa moglbys podac zrodlo? a najlepiej cały link do info please?
Powrót do góry
Rafa
Gość

PostWysłany: Pią Sty 16, 2004 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://servicios.laverdad.es/alicante/pg031220/prensa/noticias/Region_Murcia/200312/20/MUR-SUB-011.html[url][/url]
Powrót do góry
Rafa
Gość

PostWysłany: Pią Sty 16, 2004 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak nie dziala. Wejdz w laverdad.es i szukaj polacos el dia 20 de diciembre 2003.
Powrót do góry
STYRO
Gość

PostWysłany: Pią Sty 16, 2004 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://servicios.laverdad.es/murcia/pg031220/prensa/noticias/Region_Murcia/200312/20/MUR-SUB-011.html

może zadziala...
Powrót do góry
Rafa
Gość

PostWysłany: Pią Sty 16, 2004 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o...wlasnie tak mialo byc!
Powrót do góry
ŁUKASZ
Gość

PostWysłany: Sro Sty 21, 2004 10:11 pm    Temat postu: MOŻE TYM RAZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

WITAJ.
JESTEM STUDENTEM ZAOCZNYM.PEWNIE TO NIE MA ŻANEGO ZNACZENIA ALE JEŻEL NA PRAWDE MASZ ZAMIAR TO BIURO OTWIERAĆ TO BYŁBYM ZOBOWIĄZANY GDYBYŚ ZAŁATWIŁA MI JAKĄŚ PRACA SEZONOWĄ ZA GRANICĄ,BO SZUKAM OD 2 LAT I WSZYSTKO WYDAJE MI SIE JEDNĄ WIELKĄ LIPĄ.MOŻE TU????????????????
NAPISZ DO MNIE PROŚBA WSA@AUTOGRAF.PL
POZDRO! POZDRO!
Powrót do góry
Dagusia
Gość

PostWysłany: Nie Sty 25, 2004 12:58 am    Temat postu: Re: MOŻE TYM RAZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

ŁUKASZ napisał:
WITAJ.
JESTEM STUDENTEM ZAOCZNYM.PEWNIE TO NIE MA ŻANEGO ZNACZENIA ALE JEŻEL NA PRAWDE MASZ ZAMIAR TO BIURO OTWIERAĆ TO BYŁBYM ZOBOWIĄZANY GDYBYŚ ZAŁATWIŁA MI JAKĄŚ PRACA SEZONOWĄ ZA GRANICĄ,BO SZUKAM OD 2 LAT I WSZYSTKO WYDAJE MI SIE JEDNĄ WIELKĄ LIPĄ.MOŻE TU????????????????
NAPISZ DO MNIE PROŚBA WSA@AUTOGRAF.PL
POZDRO! POZDRO!

Witam.
To biuro już działa.A ja nikomu nic nie załatwiam bo to nie odemnie zalezy.Poprostu przyjdz jesli to mozliwe do biura i wypełnij karte zgloszenia.Jak mieszkasz w okolicach pomorskiego lub Zielonej Gory to zapraszam.Koszalin lub Słupsk tam są nasze oddziały.
Pozdrawiam....
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Hiszpania-online.com Strona Główna -> Praca i emigracja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: