Szukam pracy Walencja,Paterna (Ślusarz,Magazyn,Oper. w. widł

PodGrupa Forum dot. spraw pracy i emigracji w Hiszpanii.

Moderator: *mod

Lester.1986

Szukam pracy Walencja,Paterna (Ślusarz,Magazyn,Oper. w. widł

pt wrz 03, 2010 11:01 pm

Szukam pracy na terenie Walencji lub Paterny mam doświadczenie w pracy na Magazynach Logistycznych w Polsce ... Auchan, Żabka.
Posiadam również uprawnienia na wszystkie wózki widłowe i doświadczenie w prowadzeniu (Linde, BT, Toyota, Komatsu, Jungheinrich, Bułgary, WW, Raki, oraz wózki boczne BT i Jungheinrich (Spalinowe, Elektryczne)
Pracowałem przy rampach Załadunkowo-Rozładunkowych posiadam też doświadczenie w obracaniu papierami wewnątrz Magazynu (WZ)
Każda oferta jest ważna (nie znam Języka Hiszpańskiego)
Pozdrawiam i z góry dziękuje za Pomoc. Marcin
Posiadam też uprawnienia i pozwolenie na wymianę butli potwierdzoną Certyfikatem.

RAMON
p a r l a n c h í n

Re: Szukam pracy Walencja,Paterna (Ślusarz,Magazyn,Oper. w.

pt wrz 03, 2010 11:23 pm

Lester.1986 pisze:Szukam pracy na terenie Walencji lub Paterny mam doświadczenie w pracy na Magazynach Logistycznych w Polsce ... Auchan, Żabka.
Posiadam również uprawnienia na wszystkie wózki widłowe i doświadczenie w prowadzeniu (Linde, BT, Toyota, Komatsu, Jungheinrich, Bułgary, WW, Raki, oraz wózki boczne BT i Jungheinrich (Spalinowe, Elektryczne)
Pracowałem przy rampach Załadunkowo-Rozładunkowych posiadam też doświadczenie w obracaniu papierami wewnątrz Magazynu (WZ)
Każda oferta jest ważna (nie znam Języka Hiszpańskiego)
Pozdrawiam i z góry dziękuje za Pomoc. Marcin
Posiadam też uprawnienia i pozwolenie na wymianę butli potwierdzoną Certyfikatem.

teraz tylko czekaj na 'deszcz' ofert :lol:

Awatar użytkownika
ikxio
"c e r v a n t e s"

Re: Szukam pracy Walencja,Paterna (Ślusarz,Magazyn,Oper. w.

sob wrz 04, 2010 12:27 am

Lester.1986 pisze:Posiadam też uprawnienia i pozwolenie na wymianę butli potwierdzoną Certyfikatem.
tu akurat robi to kazda babcia i dziadzio - az dziw, ze Hiszpania jeszcze w powietrze nie wyleciala z braku certyfikatow.
czlowieku - zeby pracowac w magazynie niezbedna jest znajomosc jezyka

Lester.1986

sob wrz 04, 2010 12:27 am

Nie podkreślaj mi mojej nieznajomości Języka Hiszpańskiego ... bo doskonale wiem o tym ... znam J. Angielski w miarę dobrze a pozatym mam znajomych którzy właśnie na języku angielskim ... rozpoczynali pracę ... przed kryzysem ... a nawiasem ... jest tam wielu polaków ... także ... mogę się zawsze nauczyć ... pracując z Polakami ...

RAMON
p a r l a n c h í n

sob wrz 04, 2010 12:48 am

Lester.1986 pisze:a pozatym mam znajomych którzy właśnie na języku angielskim ... rozpoczynali pracę ... przed kryzysem ...

a poza zawiasem to zapytaj się tych znajomych czy z samym angielskim dostaniesz pracę w Hiszpanii...

Lester.1986

sob wrz 04, 2010 12:51 am

Polacy wyjeżdżali ze szczątkową znajomością Angielskiego ... uczyli się Hiszpańskiego dopiero na miejscu ... znajomy robi u faceta który ściąga silniki sam. po wypadkach ... z szefem dogadywał się po angielsku ... dopiero później nauczył się Esp. ... mówił, że hiszpanie wolą Polaków do pracy ... niż Hiszpanów ...

Awatar użytkownika
ikxio
"c e r v a n t e s"

sob wrz 04, 2010 1:03 am

Lester, ja niczego nie podkreslam tyko pytanie? kto w hiszpanskim magazynie bedzie mowil po angielsku? szef zmiany? może, ale niekoniecznie - a tzw mit polskiej sily roboczej to tylko legenda miejska. nie mowie, ze nie ma szans na jakas prace, ale jest taki kryzys i zastoj, ze nawet Hiszpanie wzieli sie za zbieranie owocow i prace najemna na roli.

Lester.1986

sob wrz 04, 2010 1:04 am

To co napisałem to tylko moje doświadczenie ... doskonale wiem, że nie pójde na magazyn ... moge robić wszystko szukam każdej pracy ... byleby wyżyć ... w Polsce ... się już nie da....

Lester.1986

sob wrz 04, 2010 1:07 am

a co do wymiany ... Butli jak to któryś Cwaniaczek ... napisał ... chodzi o wymianę butli w wózkach bocznych BT ... a nie każdy przechodził kursy na wymianę butli gazowych w wózkach wysokiego składowania jak i Sztaplarkach... :D

Awatar użytkownika
ikxio
"c e r v a n t e s"

sob wrz 04, 2010 1:21 am

Lester i z nowu - ten cwaniaczek to ja i nie masz racji - sposob podlaczania butli - czyli sam zawor jest zupelnie inny niz w normach polskich - prostszy choc miesci sie w normach UE, moj niezyjacy już tata byly szef dzialu cisnieniowcow w polskim duzym oddziale dozoru technicznego jak zobaczyl tutejsza wolna amerykanke to sie bidula zalamal - a i tak nawet majac polski certyfikat musialbys tu przeprowadzic homologacje uprawnien

Lester.1986

sob wrz 04, 2010 9:33 am

Słyszałem, że tam mało kto ma uprawnienia na wózki. Hiszpanie nagminnie pracują bez jakichkolwiek uprawnień... i rzadko który ma doświadczenie...
byłem dwa tygodnie w okolicach Paterny widziałem, że magazyny mają zazwyczaj spalinówki Komatsu Toyoty i parę gazówek ... praca ponoć jest tylko bariera językowa ... ale jest mnóstwo polaczków ...

Cauliflowerpl
l i t e r a t o

sob wrz 04, 2010 1:58 pm

Lester.1986 pisze:Słyszałem, że tam mało kto ma uprawnienia na wózki. Hiszpanie nagminnie pracują bez jakichkolwiek uprawnień... i rzadko który ma doświadczenie

:roll:
Kurs wózkarza widłowego to w regionach uprzemysłowionych Hiszpanii chyba jeden z najpopularniejszych obecnie kursów. W wielu magazynach trzeba jeszcze zdać egzamin wewnętrzny.

Co do zdania o doświadczeniu... nie rozumiem kompletnie.
Tak, Hiszpanie pracują jako wózkarze widłowi. Szczerze mówiąc mało widuję cudzoziemców pracujących jako wózkarze, a z wielkimi magazynami mam do czynienia na co dzień. Ba, jakieś 50 procent z nich to kobiety. Hiszpanki. Z wieloletnim doświadczeniem. I znajomością hiszpańskiego.

Dziwne rzeczy słyszałeś...

Nie miej pretensji do ludzi, że piszą Ci prawdę. W Hiszpanii z pracą jest bardzo, bardzo kiepsko. Ze znajomością angielskiego też.

W moim regionie magazyny mają zazwyczaj elektryczne Linde.

moreno
l i t e r a t o

sob wrz 04, 2010 2:44 pm

praca ponoć jest tylko bariera językowa ...

Jak jest!!! to nic prostszego !!!! Jedz, za kasaj rękawy i do roboty !!!
Tylko skończ już pir....ic te głupoty !!!

Lester.1986

sob wrz 04, 2010 3:18 pm

Moreno nie pyskuj ja grzecznie szukam pracy ... a nie orientuje się na bank co jest pięć ... dlatego pytam na forum ... łbie

moreno
l i t e r a t o

sob wrz 04, 2010 3:29 pm

Forum się najpierw czyta !!!!
Jak już się PRZECZYTA to wtedy można pytać !!!
A pyzatym kilka twoich postów nie ma nic wspólnego z pytaniem !!!!
Te posty są twierdzące.
Wiec ponawiam wniosek z postu wyżej!!!!

Lester.1986

sob wrz 04, 2010 3:44 pm

Najlepiej osobom które pracują i mieszkają w Hiszpanii pier...ć ... jakoś trzeba zacząć ale nie ... zanim poszukam ... będę 3 miesiące czytał forum ... i recytował w nocy .... weź ty się w łeb j...j ...

moreno
l i t e r a t o

sob wrz 04, 2010 3:54 pm

3 miesiące ??? najwyraźniej słabo czytasz !!!

Poćwicz składanie literek i jak nauczysz się czytać
to po 15 minutach lektury tego forum powinieneś wyciągnąć wnioski.

Awatar użytkownika
ikxio
"c e r v a n t e s"

pn wrz 20, 2010 9:05 pm

Lester.1986 zamiast stosowac ulubiony przez czesc rodakow dobor slowi obrazac forumowiczow , faktycznie poczytaj co pisza madrzejsi - chcesz posmakowac hiszpanskiej przygody to rob to na wlasny rachunek i odpowiedzialnosc - my tylko ostrzegamy. :pizd:

Wróć do „Praca i emigracja”