Przeprowadzka

PodGrupa Forum dot. informacji "innych", ale związanych z Hiszpanią.

Moderator: *mod

viajes
n o v a t o

Przeprowadzka

ndz cze 10, 2018 9:35 am

Dzien dobry, jestem tu nowa, wiec chce sie grzecznie przywitac i poprosic ludzi, ktorzy dluzej mieszkaja o wskazowki.

Przeprowadzam sie w okolice Bilbao, gdzie niedlugo kupie nieruchomosc.
Potrzebuje informacji o rzetelnej firmie ubezpieczeniowej, ktora mi ubezpieczy mieszkanie, samochod i moje wlasne OC ( mam psa )
Zalezy mi na poradzie kogos, kto rzeczywiscie musial wyegzekwowac od ubezpieczyciela odszkodowanie i ma doswiadczenie.
Przejrzalam fora dla expatow brytyjskich i znalazlam tam same narzekania i straszne historie, wiec chce dobrze wybrac firme, w ktorej sie ubezpiecze.

Jesli ktos korzystal ze swojego prywatnego ubezpieczenia i zechce mi cos rzeczowego poradzic- bede wdzieczna.

A teraz pozdrawiam z bardzo goracej Polski i zycze milego dnia :)

Awatar użytkownika
ikxio
"c e r v a n t e s"

Re: Przeprowadzka

pn cze 11, 2018 5:29 pm

ja jestem ubezpieczona w La Caixa - to znaczy ubezpieczenie zalatwial bank lata temu, od mieszkania, samochodu po wybicie zebow (nie obejmuje leczenia typu plomba) - bez problemow. ma swoje ograniczenie kwotowe.
co do zwierzaka - od odpowiedzialnsci cywilnej mialam, natomiast leczenie? uslugi weterynaryjne? nie ma sensu
uzeranie sie z firmami ubezpieczeniowymi to jak wszedzie - o swoje trzeba sie wyklocic, ale zle nie jest.
a i zapmnij o angielskim :pizd:

viajes
n o v a t o

Re: Przeprowadzka

pn cze 11, 2018 6:00 pm

Dziekuje :) Milego dnia

Wróć do „Inne”