Mieszkanie Torrevieja

PodGrupa Forum dot. spraw pracy i emigracji w Hiszpanii.

Moderator: *mod

wit
n o v a t o

Mieszkanie Torrevieja

ndz sie 06, 2017 6:59 pm

Witam forumowiczów,
To mój pierwszy post tutaj, ale myślę, że nie ostatni.
Chciałbym dowiedzieć się od forumowiczów mieszkających w Torrevieja lub okolicach czegoś więcej o tym mieście, jako miejscu na zakup mieszkania (takiego wypadowego na wakacje, dla mnie, rodziny, znajomych). Szukam czegoś do 40tys, kawalerka/studio, ale głównie w pytaniu skupiam się nad sprawą miejsca, przy jakich ulicach/dzielnicach, żeby było blisko do morza, góra 400-500m, a do tego tzw. bezpieczne dzielnice :)
Będę niezwykle wdzięczny, za każdą sugestię i poradę.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ikxio
"c e r v a n t e s"

Re: Mieszkanie Torrevieja

wt sie 08, 2017 12:13 pm

40 tysiecy euro czy PLN?
raczej malo prawdopodobne, zeby za tyle euro kupic cos w rozsadnym miejscu - sam popatrz - owszem jakas dziuple typu wczesny Gomolka M-1 to kupisz,
https://www.idealista.com/venta-viviend ... precio-asc
ale czy w tym latem da sie oddychac? a ceny to w wiekszosci przypadkow są na zachete - bo musisz doliczyc podatek, ewentualny remont i chocby koszty sprawdzenia zadluzenia mieszkania.
w Torrevieja to mi sie podoba czesc nie tyle przy morzu a w strefie slonych jezior.

Londynczyk
n o v a t o

czw sie 10, 2017 5:50 pm

Napewno cos znajdzesz,my kupilismy obok Punta Prima i jestesmy zadowoleni
Polecam Costa Invest,czysty profesjolanizm od A do Z
Ibermax poraszka
Carizma poraszka
Do ceny dodaj 13% oplat
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
yamaha
c o n t e r t u l i o

pt sie 11, 2017 10:51 am

A ja Ci szczerze radzę zapomnij o Torrevieja. Przede wszystkim w Torrevieja nie ma plazy. Jakieś dwa kawałeczki piachu po może 500m. Plaż jeden wielki syf.Torrevieja liczy jakieś 84 tyś mieszkanców a wyobraż sobie ilu zjeżdża latem ? Raz tyle? Przecież tam ludzi jak stonki na polu , ruskich ze 100 tyś. miasteczko słynie z tego że jest stosunkowo niespokojne i mało bezpieczne. Wychyl się trochę na północ czy południe. Oczywiście nie za te pieniądze. W Torrevieja można znaleść mieszkanie za 40 tyś/euro.+ około 10-13% podatku.

wit
n o v a t o

pt sie 11, 2017 5:02 pm

Bardzo dziękuję za powyższe sugestie... Właśnie kolejne pytanie miało dotyczyć pośrednika... Costa Invest właśnie wydawała mi się najlepsza, bo nawet odpowiedzieli na moje pytania, czego inni nie zrobili.

A jeśli jeszcze ktoś miałby jakieś sugestie to jestem otwarty, zakup jest planowany na przyszły rok, mam nadzieję, ale jeśli nie sama Torrevieja, to jakie miejscowości? Tak, żeby była plaża, ale też łatwo dojechać komunikacją zbiorową z Alicante :)

Pozdrawiam

Ps. 40tys euro... i tak plus 15% zakładam na opłaty związane z zakupem

syl
n o v a t o

wt sie 15, 2017 11:49 am

czesc ,ja mieszkam w GUARDAMAR DE SEGURA ma wszystkie polaczenia autobusowe no i to jest miasteczko z okolo 18000 mieszkañców na stale nie zadna punta prima co ozywa tylko na wakacje,spokoj ,cisza,bezpieczeñstwo no i inny poziom niz w torrevieja---tam to nawet za darmo bym nie chcial mieszkalem przez piec lat

loco
"c e r v a n t e s"

wt sie 15, 2017 2:37 pm

syl pisze:czesc ,ja mieszkam w GUARDAMAR DE SEGURA

A nie w Guardamar del Segura?

Awatar użytkownika
ikxio
"c e r v a n t e s"

wt sie 15, 2017 3:31 pm

Wróć do „Praca i emigracja”